*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
26.04.2017. 06:12

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Vase misljenje o homosexualnosti i homosexualcima?  (Pročitano 17217 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
tisina
Администратор
Млађи члан
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

I tisina zna da bude glasna....

Pogledaj profil
« poslato: 06.11.2008. 04:21 »

Interesuje me da li ste razmisljali na ovu temu, kako vi gledate na homosexualnost/homosexualce, da li imate prijatelje koji su homosexualci i ako imate kakvi su vasi odnosi sa njima, da li ima razlike u odnosu na druge vase prijatelje ili ne?

Ja nemam prijatelje koji su homosexualnog opredjeljenja (bar ja mislim da nisu Srecan1 ), a ne znam nikoga ko je homosexualac (znam neke koji mi tako izgledaju, ali ne znam da li su stvarno homosexualci ili ne), a ja licno nemam neko posebno misljenje o homosexualcima, vise nisam za homosexualnost nego sto jesam, a mislim da se malo pretjeruje sa promovisanjem homosexualnosti, vjerujem da ste to primjetili u spotovima, filmovima gdje se vecinom neki misicavi i zgodni momci ljube, cudno je to kako skoro nikada nema nekih debeljuca koji su vecina populacije u US u kojoj se vecinom snimaju ti filmovi....

Vase razmisljanje? Ako ima neko od vas ko je homosexualac neka sa nama podjeli svoja iskustva....
Sačuvana
neposlusna
Млађи члан
**
Van mreže Van mreže

Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: 08.11.2008. 22:07 »

Ja licno imam drugaricu gej i nemam nista protiv homoseksualaca i homoseksualizma...Licno su mi gej muskarci simpaticniji,nekako su osecajniji,otvoreniji....s obzirom da sam clanica jedne NVO,susretala sam se sa gej populacijom,nekad mi je to bilo cudno i strano,a sad mi je normalno.Nemam nista protiv tudjeg sexsualnog opredeljenje,bitno je kakav si covek a ostalo nije bitno.Licno ne bi nikad s zenom,bolje da Mile Kitica opalim Opusten2
Sačuvana
Gia
Администратор
Херој
Van mreže Van mreže

Pol: Žena

Ako odustanem danas, da li je vredelo?

Pogledaj profil WWW
« Odgovor #2 poslato: 12.01.2009. 21:47 »

Iskreno,nemam nista protiv njih,svako neka zivi onako kako misli da treba..
Da li je to oboljenje ,trend ili ne znam sta vec,ni medicina jos nije pronasla uzrok tome,kako i zasto se ljudi opredeljuju sa isti pol.. Ne znam
Sačuvana

Singy
Gost
« Odgovor #3 poslato: 02.02.2009. 22:04 »

Sve dok mogu sina prosetati ulicom a da me ne pita "tata,ona dvojica se ljube,jel to znaci da i ja tako trebam ljubiti mog druga?" postovacu prava homića,ali od tog trena(ako to javno budu radili)mogu smatrati da su u meni dobili nekog ko ce ih ponizavati i ugnjetavati na svakom koraku.Toliko.
Sačuvana
Ceca
Старији члан
Van mreže Van mreže

Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: 04.02.2009. 16:02 »

bljak, bljak............
Sačuvana
vecito_deriste
Млађи члан
**
Van mreže Van mreže

Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: 14.03.2009. 19:30 »

Sve dok mogu sina prosetati ulicom a da me ne pita "tata,ona dvojica se ljube,jel to znaci da i ja tako trebam ljubiti mog druga?" postovacu prava homića,ali od tog trena(ako to javno budu radili)mogu smatrati da su u meni dobili nekog ko ce ih ponizavati i ugnjetavati na svakom koraku.Toliko.

APSOLUTNO SE SLAZEM! I BEZ ZAKONITOG VENCAVANJA I USVAJANJA DECE!
Sačuvana
fly-away994
Млађи члан
**
Van mreže Van mreže

Pol: Žena

Sorrow rebuild me as I step out of the light..

milenadjukicvb@hotmail.com
Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: 17.04.2010. 01:58 »

imam drugarice ali one su bi,nemam nista protiv homoseksualnosti,ali nisam ni za,nekako mi je to gadno,devojka i devojka,muskarac i muskarac...Bog je stvorio Adama i Evu a ne Adama i Stevu ili Adamu i Evu  Boks i ono sto pricaju gej parada,pa naravno da nece moci da bude gej parada u Beogradu jer ce da ih pokolju na ulicama.Sa te dve drugarice sam ok kao i sa svim drugaricama,ali pedere(izvinite sto se ruzno izrazavam) ne podnosim.Nekako su kao one kuckice tracarice,bar sam ja upoznala par njih koji su takvi sad da li su svi takvi iskreno ne zanima me dovoljno sam videla.  Smejanje2  Tuci
Sačuvana
Larica
Млађи члан
**
Van mreže Van mreže

Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: 17.04.2010. 19:02 »

Pa iskreno, protiv sam ali dok to rade u svom krevetu i ne paradiraju okolo bas me briga njihov zivot ali sto dalje od mene i moje djece  Tuci
Sačuvana
Jokica
Новајлија
*
Van mreže Van mreže

Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: 21.04.2013. 16:51 »

Ljubav8 Srecan4 Zivjela ljubav.
Sačuvana
radoznala
Новајлија
*
Van mreže Van mreže

Pogledaj profil
« Odgovor #9 poslato: 29.08.2014. 22:28 »

Imala bih jedno pitanje. Decko voli da ga diram po guzi, da li treba da se brinem, a trazio mi je i mnogo vise od toga.
Sačuvana
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

© Srecica.com