*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
23.07.2017. 08:35

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: 1 [2]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Foliranti  (Pročitano 20722 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
fly-away994
Млађи члан
**
Van mreže Van mreže

Pol: Žena

Sorrow rebuild me as I step out of the light..

milenadjukicvb@hotmail.com
Pogledaj profil
« Odgovor #10 poslato: 02.04.2010. 03:32 »

iiih sad svi foliranti,svi lazu...jok aj sad da kazemo "CEO SVET JE LAZ"...ima iskrenih ljudi..sto je' je'...a za one koji nisu,koji su foliranti i lazovi,oni misle da ce im nesto pomoci u zivotu sto su kul u virtualnom svetu...to je samo jedna velika zabluda..i psiha coveka  Srecan7 ti ljudi zive u iluziji  Srecan7
Sačuvana
Valentina
Херој
Van mreže Van mreže

Pol: Žena

Pogledaj profil
« Odgovor #11 poslato: 02.04.2010. 07:34 »

aaa... omg. ja mrzim folirante to me nervira.. ne znam sta cu.
evo jedan primer kod  mene:
Od moje drugarice drugarica (to nije moja drugarica, pfff)  je mojoj drugarici rekla  da se moja drugarica folira pred nama kao ona... to moja drugarica nije znala raditi i  sta ces kad je ona toliko dobra morala je to uraditi. uradila je! NERVIRA ME TA NJENA DRUGARICAAA!!!!!!!!!!!!!!!   Ljut
Sačuvana
Ashley
Пуноправни члан
Van mreže Van mreže

Pogledaj profil
« Odgovor #12 poslato: 10.06.2010. 18:34 »

Skoro ceo chat se folira i stavljaju lazne slike,pa sa tim slikama muvaju... jbg kad ne mogu sa svojim slikama,neka uzimaju tudje.  Ne znam
Sačuvana
sortilegio
Млађи члан
**
Van mreže Van mreže

Pogledaj profil
« Odgovor #13 poslato: 18.06.2010. 09:38 »

E upravu si Ashley...Ne znam koja je fora stavljati tidje slike i muvati.... Zbunjen Ne znam
Sačuvana
Ashley
Пуноправни члан
Van mreže Van mreže

Pogledaj profil
« Odgovor #14 poslato: 21.06.2010. 13:39 »

E upravu si Ashley...Ne znam koja je fora stavljati tidje slike i muvati.... Zbunjen Ne znam
ne razumem ih uopste,koja im je fora??!!
Sačuvana
blefff
Gost
« Odgovor #15 poslato: 29.11.2010. 15:16 »

Dobro reče,  Kafa Laž se može izraziti na više načina. Istina, samo na jedan. Ahaaaaaaa, čuvja čuvaj nego šta Srecan2
.evo da dam jednu konstataciju. chat srecica,po mojoj procjeni je vise djeciji chat,gdje je zastupljena sta bi drugo kod djece,neozbiljnost i sprdnja.bio sam jedno vreme konstantno ajd da vidim kako funkcionise. sta sam primjetio.djeca ko djeca ,nedmecu se,pokusvaju da budu glavni,ako ne uspijevaju onda se svadjaju,psuju,itd. da ne nabrajam gluposti. ako udje neko stariji na chat i pocne da prica pricu,oni to brzo skuze,i po prici te definisu kakva si i koliko odprilike stara osoba. sta dalje rade,isto djecija posla,posle krenu da se sprdaju na racun tvojih godina,i ne znajuci o tebi nista,samo na osnovu tvoje price i pisanja na chatu.a ti mozes i da lazes ,naravno,djeca to povjeruju. i sta jos. ako neko stariji udje na chat ne moze od njih da dodje do rijeci,ja sam pokusavao iks puta da sugerisem na ponasanje pojedinaca,ali me bez razmisljanja,krenu da psuju i djeluju na sve nacine da me diskvalifikuju. sta predlazem,predlazem sledece. da se chat srecica pod hitno dovede u red,jer je besmislica dozvoliti kretenima maloletnim,adolescentima,pubertetlijama,da se odnose i ponasaju onako kako to rade. cast izuzetcima,ima djece ,odnosno omladine koja se lijepo ponasa i zasluzuje respekt,medjutim kao takvi kada poprime simpatije djevojcica,onda oni klipani ,njihovi vrsnici ,koji su zeljni popularnosti to nemogu da podnesu jer i oni zele da budu dominantni,krenu da zezaju,psuju,i maltretiraju te postene momke. treba hitno uvesti takav nacin ,da se to onemoguci. treba npraviti restrikciju nikova,znaci izbrisati sve duple nikove po IPadresi i da im ostane samo jedan..ukoliko se to ponovi vise puta ,onda isti banovati za stalno ali mu ostaviti mogucnost da moze da se obrati za pomoc na nekiu adresu i da ga dovedete na takav stepen ,i vjerujem da ce da se udostoji. drugog rjesenja nema. ne moze se pravdati ponasanje jednog adolescenta nasuprot drugog,koji je ok. toga treba sankcionisati. ja sam kao stariji dosao,sve to primjetio i zato ovo sve ovde iznosim. i kazao sam lijepo,ostacu na srecici ali samo u domenu foruma,a na chat cu se vratiti onoga trenutka kada se manijastvo,bezobrazluk i sve drugo ne primjereno na chatu ,dovede u red.  pojedinci su toliko ne vaspitani,da je to ne zapovjerovat. ima jos chatova gde sam bio i gde mogu da udju i djeca ali postoji neki kodeks ponasanja i pravila ponasanja na chatu.ne znam koje to sve dozvolio i kako moze gia kao admin da udje na chat ,bio sam prisutan vise puta i da cita budalastine,dali se ona poistovjecuje sa njima,nemam pojma. ja bi ga izbacio sa chata da mi je rod rodjeni.ajde radite na tome ,dovedite to u normalu...kako mozete da citate one idiotske nikove-nazive. ja ne mogu i tamo vise ne idem.dok se ne rese problemi. e-muvanje isto,samo nikovi drugi,ista banda.
Sačuvana
...Well...
Млађи члан
**
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

When all roses meet their fall, I rose again.

Pogledaj profil
« Odgovor #16 poslato: 30.11.2010. 07:26 »

tacno je...ovaj cet je mesto za izivljavanje pojedinca i male grupe pedera, vrz druge clanove...ja ih uspesno uvek jebem u mozak... Srecan4
Sačuvana
blefff
Gost
« Odgovor #17 poslato: 30.11.2010. 12:21 »

tacno je...ovaj cet je mesto za izivljavanje pojedinca i male grupe pedera, vrz druge clanove...ja ih uspesno uvek jebem u mozak... Srecan4
. ti znas da smo imali i imamo dobru saradnju po tom pitanju i na chatu i na forumu. i znas da nikada nisam folirao.mogao sam glat da lazem kao i ovi neki,i godine i sve ,sve. ali zasto mi to treba ,tu sam dosao pre svega da se zezam,sa ljudima koji su moji istomisljenici. mozes mislit kad se pojedinci odnose prema starijima ovako kao sada prema meni i slicnim,kakav je odnos prema njihovim roditeljima. jadni su oni s njima i sta oni trpe u kuci i sta ce jos da trpe. ja ne krijem,nemam razloga,tu sam da se zezam,da vidim kako se ponasaju vrsnici moga deteta,i da to sve uporedim. znas sta,pa mogu slobodno da kazem da sam srecan roditelj,kad vidim kako se ova deca ponasaju naspram moje dece.dali je to uticaj sredine,dali je to ufuranost,ili ne znam sta,ali pobogu brate ova deca ovde ,i nedao bog ni jednoj drugoj da budu ovakvi. ovo je bruka nacionalna,i sramota onoga ko dozvoli ovakve stranice da dodju ovakvi i da se izivljavaju. ja jesam dobar za dobro ,ali moje dete da je ovakvo ,ja bih ga zgromio pa nek idem 100 godina u zatvor.ali na srecu nisu,i ja sam srecan zbog toga.
Sačuvana
jfdghd
Новајлија
*
Van mreže Van mreže

Pogledaj profil
« Odgovor #18 poslato: 25.07.2012. 13:09 »

A i ovaj Mile Afrika,napise naslov teme,a u temi nista.Pa kako ta tema da zazivi?Na osnovu cega ljudi da pisu?Na osnovi par reci iz naslova?

Lunette De Soleil Femme
Sačuvana
Stranice: 1 [2]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

© Srecica.com