*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
18.09.2019. 03:40

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Pomirenje DA ili NE?!  (Pročitano 13165 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
tigricm
Gost
« poslato: 26.10.2008. 17:01 »

Da partner zeli da se pomirite posle okoncane veze ili braka, da li bi ste pristali?
Ako je odgovor potvrdan, zanima me  zbog cega bi palo pomirenje, da li je uvek u pitanju ljubav ili pomalo i navika, ili cak opsesija?!?
Sačuvana
snajka
Gost
« Odgovor #1 poslato: 12.11.2008. 21:23 »

Hm,pomalo komplikovano pitanje,ali je puno odgovora i "podpitanja"! Srecan7 Sve zavisi od situacije,mada ne verujem da bih se nekome vratila iz navike...Ipak je u pitanju moj,tvoj ili tamo neciji zivot! :winking: Ti od navike nemas nista,zategnut si,nemas osecanja i nekako si ukocen kao "robot"...pa cak i taj mali deo koji osecas i ako ga uopste osecas nije usmeren ka toj osobi,vec ka tamo nekoj koja nije pored tebe ili nesto slicno,a s' druge strane si sa osobom cisto iz neke navike dok ovamo patis......Ja licno,kada zavrsim jednom tu je kraj,nema vise prastanja posto je sigurno bio neki veci "problem" u pitanju,zato sto nas neke male sitnice ne mogu naterati da raskinemo sa voljenom osobom ili da se cak i razvedemo od nih,zar ne? :winking:
Kao sto bi nas narod rekao: "Posle hmhmhm nema kajanja"  ;D ;D ;D Sto se tice braka,tu bih isto postupila,opet se vracam na tu pricu oko "problema",sve zavisi sta je bilo u pitanju,koji razlog i ostalo.....isuvise je diskutabilno  Zbunjen
P.S.Jeste da nije potvrdan odgovor,ali sam ti u svakom slucaju obrazlozila "zasto"  :winking:
Sačuvana
Singy
Gost
« Odgovor #2 poslato: 05.12.2008. 01:06 »

Sve zavisi koliko ste dali jedno drugom,i sta je razlog raskida.Ako ste sacuvali jos ljubavi u sebi,ako se niste dali u potpunosti,onda nastavak moze imati smisla.Ali ako ste upali u kolotechinu,ako vise nemate nista zajednicko i ako zelite nastaviti samo iz navike,onda je to najveca greska koju chinite.
Sačuvana
ISTINA
Херој
Van mreže Van mreže

Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: 27.11.2009. 10:13 »

Da u odredjenim granicama. Čovek je stvoren da oprašta! Ako je dobar čovek prihvatiće razgovor i ostati poznanik sa osobom sa kojom joj je nekada bilo lepo. Samo neljudi nisu sposobni da oproste. Srecan7
Sačuvana
blefff
Gost
« Odgovor #4 poslato: 10.11.2010. 18:45 »

Hm,pomalo komplikovano pitanje,ali je puno odgovora i "podpitanja"! Srecan7 Sve zavisi od situacije,mada ne verujem da bih se nekome vratila iz navike...Ipak je u pitanju moj,tvoj ili tamo neciji zivot! :winking: Ti od navike nemas nista,zategnut si,nemas osecanja i nekako si ukocen kao "robot"...pa cak i taj mali deo koji osecas i ako ga uopste osecas nije usmeren ka toj osobi,vec ka tamo nekoj koja nije pored tebe ili nesto slicno,a s' druge strane si sa osobom cisto iz neke navike dok ovamo patis......Ja licno,kada zavrsim jednom tu je kraj,nema vise prastanja posto je sigurno bio neki veci "problem" u pitanju,zato sto nas neke male sitnice ne mogu naterati da raskinemo sa voljenom osobom ili da se cak i razvedemo od nih,zar ne? :winking:
Kao sto bi nas narod rekao: "Posle hmhmhm nema kajanja"  ;D ;D ;D Sto se tice braka,tu bih isto postupila,opet se vracam na tu pricu oko "problema",sve zavisi sta je bilo u pitanju,koji razlog i ostalo.....isuvise je diskutabilno  Zbunjen
P.S.Jeste da nije potvrdan odgovor,ali sam ti u svakom slucaju obrazlozila "zasto"  :winking:
-----,ovo sto ste vi srocili odje,vam je isto kao sledeci primjer koji cu da navedem, a to je: ako radis jedan posao a mislis na drugi,nikada taj posao koji radis neces valjano odraditi. zasto si se ti udala za coveka koga si verovatno tog momenta ili u to vreme volela,zivele sa njim izvesno vreme i mislila na drugog. draga moja,nije stvar ni u navici ni u praktici,nego u tvom karakteru i tvom ubjedjenju. e to ti iz glave nece niko moci istresti,a ni ti sama. ti si bila ista i prvi put,samo taj put je bio odskocna daska da kazem probni test za tvoje dalje mahinacije.  Srecan7
Sačuvana
...Well...
Млађи члан
**
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

When all roses meet their fall, I rose again.

Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: 11.11.2010. 03:12 »

...slomljeno se ne lepi vise nikada i glumiti srecan par je teatralna tragedija, a zivot bez ljubavi je kao vatra bez topline... Srecan4
Sačuvana
blefff
Gost
« Odgovor #6 poslato: 11.11.2010. 19:42 »

...slomljeno se ne lepi vise nikada i glumiti srecan par je teatralna tragedija, a zivot bez ljubavi je kao vatra bez topline... Srecan4
hahahah zavisi kakav je materijal,ako je gvozdje moze da se zavari . :happy1:zezam se!
Sačuvana
blefff
Gost
« Odgovor #7 poslato: 11.11.2010. 19:48 »

Da u odredjenim granicama. Čovek je stvoren da oprašta! Ako je dobar čovek prihvatiće razgovor i ostati poznanik sa osobom sa kojom joj je nekada bilo lepo. Samo neljudi nisu sposobni da oproste. Srecan7
,nekada bilo i proslo,ne ponovilo se ,o tome pises.sada ostati dobar poznanik sa nekim koji ti naneo problem,pa ti si veci ne covek od toga. maljom ga bre,ja sam muskarac pravi,koji tolerise,u granici normalno,a bogomi,ako se granica predje,nema vise cile mile. preljuba je naj gora stvar,za mene ponizenje. to ne bih oprostio.a ostalo sve no problem... :happy:predajem se ahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.......................
Sačuvana
Ashley
Пуноправни члан
Van mreže Van mreže

Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: 21.11.2010. 21:57 »

To
Sačuvana
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

© Srecica.com