*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
18.08.2019. 10:43

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: [1] 2   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Foliranti  (Pročitano 25759 puta)
0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Singy
Gost
« poslato: 05.12.2008. 01:42 »

E moram da priznam da ste me prilicno razocarali.Svi se folirate,zavlachite,uvijate...Niko bre da bude otvoren,iskren...Cega se stidite?Ispade da niko nit ye*e bit ga ye*u.Da vas ne znam dobro,pomislio bih da sam upao na celibat.com  Tuci

A i ovaj Mile Afrika,napise naslov teme,a u temi nista.Pa kako ta tema da zazivi?Na osnovu cega ljudi da pisu?Na osnovi par reci iz naslova?

Sačuvana
Psyduck
Gost
« Odgovor #1 poslato: 05.12.2008. 02:53 »

Nek si vala rek`o ja sam imao osecaj da se dopisujem sam sa sobom.
Sačuvana
Gia
Администратор
Херој
Van mreže Van mreže

Pol: Žena

Ako odustanem danas, da li je vredelo?

Pogledaj profil WWW
« Odgovor #2 poslato: 10.12.2008. 14:15 »

Neka ste se izjasnili    Srecan3
Sačuvana

neposlusna
Млађи члан
**
Van mreže Van mreže

Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: 11.12.2008. 23:27 »

E moram da priznam da ste me prilicno razocarali.Svi se folirate,zavlachite,uvijate...Niko bre da bude otvoren,iskren...Cega se stidite?Ispade da niko nit ye*e bit ga ye*u.Da vas ne znam dobro,pomislio bih da sam upao na celibat.com  Tuci

A i ovaj Mile Afrika,napise naslov teme,a u temi nista.Pa kako ta tema da zazivi?Na osnovu cega ljudi da pisu?Na osnovi par reci iz naslova?

e ako si ima reko:))))jbg puko chat,pukli ljudi dobro dosli u zesci matrix Deda Mraz 2 Snesko:Osmeh1:)))))))))))))))
Sačuvana
snajka
Gost
« Odgovor #4 poslato: 23.01.2009. 23:34 »

Mislim da si pogresio u vezi nekih ljudi i nacinu njihovog pisanja,ako su iskreni mislim da su ovde (bar vecim delom) nego na chatu E-muvanje!Medjutim.....To sto si rekao je jednim delom tacno zato sto se vecina njih gubi u tom svetu,dosta njih je isto tako verovalo drugim ljudima i opeklo se(nazivalo ih prijateljima itd...manje bitno ko sta i koga),retko ko moze da se u potpunosti opusti i kaze bas ono sto zaista i misli,da li se plase reakcije drugih ljudi,njihovih komentara ili neceg drugog to zaista ne znam!Retko kome mozes verovati u "ovom svetu" posto ih ne gledas,ne vidis njihovu "pravu reakciju",ne mozes ih pogledati u oci i ostalo....Uvek je bilo pitanje da li se ta osoba sa druge strane ekrana folira ili zaista misli to sto pise!?!
Kao sto vec rekoh.....Tesko kome mozes verovati,a ovde je jako tesko provaliti ko je zaista ko i ko je samo jedan obican folirant!!!
To je neko moje misljenje i moje gledanje na celokupnu temu i tvoj komentar!Ne mogu bas suditi o nekome koga licno nisam upoznala,mogu bar jednim delom da kazem svoj utisak koji sam stekla na osnovu kraceg ili duzeg perioda... Namigivanje
Sačuvana
Gia
Администратор
Херој
Van mreže Van mreže

Pol: Žena

Ako odustanem danas, da li je vredelo?

Pogledaj profil WWW
« Odgovor #5 poslato: 16.03.2009. 15:59 »

Foliranata uvek ima i uvek ce biti, kao i u virtualnom svetu, tako i u realnom, mada ima i iskrenih ljudi sa kojima jos uvek mozes da normalno komuniciras i razmenis neka misljenja.Mislim da se forum treba i razlikovati od chata bas po tom pitanju, ovde ipak koliko-toliko mozemo vise biti iskreniji.Bar ja tako mislim. :Osmeh1:
Sačuvana

blefff
Gost
« Odgovor #6 poslato: 04.02.2010. 22:05 »

dobar ovaj naziv teme-foliranti Veliki osmeh,sta bi kazali za moj nick, Srecan4.slazem se dijelom s vasim sugestijama,medjutim postoji jedna cinjenica a to je; kad neko jednu rec izusti bilo u reali ili virtuali nije bitno,onda ta rec ima dvojako znacenje,ili je istinita ili znaci laz. e sada sve zavisi od vase sposobnosti da proceniti i da je svrstate u ovu ili onu kategoriju. obicno oni koji su manje proniciljivi ili nezainteresovani obicno stvore sebi drugaciju sliku te osobe ,a sto je jos gore istrajavaju u tome. reala i virtuala nisu neka puka suprotnost. onaj koji uspe da odvoji realu od virtuale taj je teski blefer,folirant. to je moje misljenje.sto bi se ja trudio da budem mnogo drugaciji u virtuali nego u reali,kakav sam takav sam,naravno da postoje neke stvari koje ce te sacuvati za sebe ,glupo bi bilo da iznosite naj manje pojedinosti tamo nekome koga ne poznajete. Ljubav4
Sačuvana
ISTINA
Херој
Van mreže Van mreže

Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: 08.02.2010. 19:20 »

Dobro reče,  Kafa Laž se može izraziti na više načina. Istina, samo na jedan. Ahaaaaaaa, čuvja čuvaj nego šta Srecan2
Sačuvana
blefff
Gost
« Odgovor #8 poslato: 10.02.2010. 16:01 »

Veliki osmeh
Sačuvana
Ashley
Пуноправни члан
Van mreže Van mreže

Pogledaj profil
« Odgovor #9 poslato: 22.03.2010. 09:48 »

u pravu je ovaj singy..svi se foliraju,lazu...ma to su bezdusne osobe